R1612-27.120-8-F-3030-EXT-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 27.12 MHz ±30ppm גבישים 8pF 150 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 8pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 150 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 27.12 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.25x1.6) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (1.60 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.014 אינץ' (0.35 מ"מ) |