R1612-40.000-8-F-2020-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-40.000-8-F-2020-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-40.000-8-F-2020-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-40.000-8-F-2020-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-40.000-8-F-2020-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±20ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±20ppm