R1612-48.000-10-F-1010-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-48.000-10-F-1010-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-48.000-10-F-1010-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-48.000-10-F-1010-TR
תיאור
CRYSTAL 48.0MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
48 MHz ±10ppm גבישים 10pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm