R1612-48.000-10-F-1010-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 48.0MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 48 MHz ±10ppm גבישים 10pF 80 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 10pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 80 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 48 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.25x1.6) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (1.60 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.014 אינץ' (0.35 מ"מ) |