R2016-16.000-18-3030-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-16.000-18-3030-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-16.000-18-3030-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-16.000-18-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-16.000-18-3030-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 200 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm