R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-25.000-20-F-1515-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±15ppm גבישים 20pF 120 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±15ppm