R2016-32.000-10-F-1020-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-32.000-10-F-1020-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-32.000-10-F-1020-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-32.000-10-F-1020-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-32.000-10-F-1020-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm