R2016-32.000-8-F-1010-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-32.000-8-F-1010-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-32.000-8-F-1010-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-32.000-8-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-32.000-8-F-1010-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm