R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
38.4 MHz ±10ppm גבישים 9pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
38.4 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm