R2016-38.400-9-F-1010-TR-NS1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 38.4 MHz ±10ppm גבישים 9pF 100 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 9pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 100 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 60°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 38.4 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |