R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-40.000-10-F-1010-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 40.000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 10pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm