R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-40.000-8-F-1515-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±15ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±15ppm