R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-48.000-7-F-0715-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
48 MHz ±7ppm גבישים 7pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±7ppm