R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Geyer Electronic America, Inc.
קיים במלאי: 2,997
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 1,022
גיליון נתונים
IQD Frequency Products
48 MHz ±15ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R2016
R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-48.000-8-F-1515-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±15ppm