R2016-50.000-8-F-1020-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2016-50.000-8-F-1020-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2016-50.000-8-F-1020-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2016-50.000-8-F-1020-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2016-50.000-8-F-1020-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 50.0MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
50 MHz ±10ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
50 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm