R2520-12.000-10-3030-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
12 MHz ±30ppm גבישים 10pF 180 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R2520-12.000-10-3030-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-12.000-10-3030-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-12.000-10-3030-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2520-12.000-10-3030-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-12.000-10-3030-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
180 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm