R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±20ppm