R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-26.000-8-F-1010-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm