R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
27.12 MHz ±15ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-27.120-10-F-1515-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
27.12 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±15ppm