R2520-30.000-8-F-1010-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-30.000-8-F-1010-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-30.000-8-F-1010-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
30 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
30 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm