RH100-10.000-10-5050-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-10.000-10-5050-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-10.000-10-5050-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-10.000-10-5050-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-10.000-10-5050-TR
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±50ppm גבישים 10pF 250 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
250 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm