RH100-14.31818-18-3030-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-14.31818-18-3030-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-14.31818-18-3030-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-14.31818-18-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-14.31818-18-3030-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
14.31818 MHz ±30ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
14.31818 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm