RH100-14.7456-18-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-14.7456-18-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-14.7456-18-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-14.7456-18-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-14.7456-18-TR
תיאור
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
14.7456 MHz ±100ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
14.7456 MHz
יציבות התדר
±100ppm
אפיצות תדר
±100ppm