RH100-16.000-18-2030-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-16.000-18-2030-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-16.000-18-2030-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-16.000-18-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-16.000-18-2030-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±20ppm גבישים 18pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm