RH100-24.000-20-1010-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 1,286
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
24 MHz ±10ppm גבישים 20pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RH100-24.000-20-1010-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-24.000-20-1010-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-24.000-20-1010-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-24.000-20-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-24.000-20-1010-TR
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm