RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 24.0MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm