RH100-25.000-10-F-2030-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-25.000-10-F-2030-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-25.000-10-F-2030-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-25.000-10-F-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-25.000-10-F-2030-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm