RH100-25.000-18-F-1020-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-25.000-18-F-1020-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-25.000-18-F-1020-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-25.000-18-F-1020-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-25.000-18-F-1020-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm