RH100-27.120-10-F-3030-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-27.120-10-F-3030-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-27.120-10-F-3030-TR
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
27.12 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27.12 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm