RH100-40.000-10-F-1010-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-40.000-10-F-1010-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-40.000-10-F-1010-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-40.000-10-F-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-40.000-10-F-1010-TR
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm