RH100-40.000-18-F-2030-EXT-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-40.000-18-F-2030-EXT-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-40.000-18-F-2030-EXT-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-40.000-18-F-2030-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 40.000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm