RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-40.000-6-F-1010-TR-NS1
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 6pF 45 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
45 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm