RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 20,509
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Diodes Incorporated
IQD Frequency Products
Jauch Quartz
48 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-48.000-10-F-1015-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
יציבות התדר
±15ppm
אפיצות תדר
±10ppm