RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-8.000-10-1010-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-8.000-10-1010-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-8.000-10-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-8.000-10-1010-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
8 MHz ±10ppm גבישים 10pF 800 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
800 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
8 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm