RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±15ppm גבישים 6pF 75 kOhms 4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 6pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 75 kOhms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז / תיבה |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.315 אינץ' x רוחב 0.150 אינץ' (8.00 מ"מ x 3.80 מ"מ) |
אפיצות תדר ±15ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |