RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSM200S-32.768-6-TR-15PPM-NS1
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±15ppm גבישים 6pF 75 kOhms ‎4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
75 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.315‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (8.00 מ"מ x‏ 3.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm