RSP-500.000-2805-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RSP-500.000-2805-NS1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSP-500.000-2805-NS1
תיאור
28mm OD x 5mm Speaker
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 500 mW 300 Hz ~ 6 kHz ראש עגול
קטגוריה
הספק - נקוב
500 mW
יצרן
Raltron Electronics
הספק - מקס'
1 W
אריזה
מגש
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
צורה
עגול
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - חרוט
מתכת
סוג
שימוש כללי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
תחום תדרים
300 Hz ~ 6 kHz
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
תדר - תהודה עצמית
500Hz
סיומת
מוליכי חוט עם מחבר
עכבה
8 Ohms
גודל / מידה
קוטר 1.102‏ אינץ' (28.00‏ מ"מ)
נצילות - dBA‏
89
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
נצילות - בדיקות
100mW/100mm
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C