RT1210-32.768-9-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RT1210-32.768-9-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RT1210-32.768-9-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RT1210-32.768-9-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT1210-32.768-9-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.05‏x‏1.27‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.050‏ אינץ' x‏ רוחב 0.041‏ אינץ' (1.27 מ"מ x‏ 1.05‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
9pF