RT2012-32.768-9-20-EXT-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 90 kOhms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.047 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |
קיבוליות עומס 9pF |