RT3215-32.768-6-EXT-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 70 kOhms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.059 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |
קיבוליות עומס 6pF |