RT3215-32.768-9-TR-10PPM
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RT3215-32.768-9-TR-10PPMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT3215-32.768-9-TR-10PPM
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 9pF 65 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±10ppm
קיבוליות עומס
9pF