RTXE-2520ED333-C-16.000-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RTXE-2520ED333-C-16.000-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RTXE-2520ED333-C-16.000-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RTXE-2520ED333-C-16.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTXE-2520ED333-C-16.000-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 16MHZ 3.3V HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±2.5ppm
סדרה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±1ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA