DF2378RVFQ34V
מק"ט מוצר של DigiKey
DF2378RVFQ34V-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF2378RVFQ34V
תיאור
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
H8S/2000 H8® H8S/2300 רכיבים משובצים IC 16-Bit 34MHz ‎512KB (512K × 8)‎ FLASH ‎144-LQFP (20×20)‎
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
32K x 8
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3V ~ 3.6V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ממירי נתונים
A/D 16x10b; D/A 6x8b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
חיצוני
מעבד ליבה
H8S/2000
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 75°C (TA)
גודל ליבה
16-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
34MHz