ISL28025FI60Z-T
מק"ט מוצר של DigiKey
20-ISL28025FI60Z-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
20-ISL28025FI60Z-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
20-ISL28025FI60Z-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISL28025FI60Z-T
תיאור
IC VOLT MONITOR PRECISION 16WLCS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בקר ספק כוח מנטר הספק דיגיטלי ‎16-WLCSP (2.16×2.16)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ISL28025FI60Z-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
יצרן
Renesas Electronics Corporation
זרם - הספקה
1.3 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מארז‏ / תיבה
16-WFBGA, WLCSP
יישומים
מנטר הספק דיגיטלי
מארז ההתקן של הספק
‎16-WLCSP (2.16×2.16)‎
מתח - כניסה
0V ~ 60V