ISL28025FI60Z-T7A
מק"ט מוצר של DigiKey
ISL28025FI60Z-T7ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ISL28025FI60Z-T7ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ISL28025FI60Z-T7ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISL28025FI60Z-T7A
תיאור
IC VOLT MONITOR PRECISION 16WLCS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בקר ספק כוח מנטר הספק דיגיטלי ‎16-WLCSP (2.16×2.16)‎
קטגוריה
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
יצרן
Renesas Electronics Corporation
זרם - הספקה
1.3 mA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מארז‏ / תיבה
16-WFBGA, WLCSP
יישומים
מנטר הספק דיגיטלי
מארז ההתקן של הספק
‎16-WLCSP (2.16×2.16)‎
מתח - כניסה
0V ~ 60V