ISL28025FI60Z-T7A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC VOLT MONITOR PRECISION 16WLCS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | בקר ספק כוח מנטר הספק דיגיטלי 16-WLCSP (2.16×2.16) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3V ~ 5.5V |
יצרן Renesas Electronics Corporation | זרם - הספקה 1.3 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | מארז / תיבה 16-WFBGA, WLCSP |
מתח - כניסה 0V ~ 60V | מספר מוצר בסיס |