ISL85003AFRZ-T7A
מק"ט מוצר של DigiKey
ISL85003AFRZ-T7ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ISL85003AFRZ-T7ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISL85003AFRZ-T7A
תיאור
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 3A ‎12-VFDFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ISL85003AFRZ-T7A דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
18V
סרט חתוך (CT)‏
זרם - יציאה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר - מיתוג
500kHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎12-DFN (4×3)‎
מתח - כניסה (מינ')
4.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
18V