NP30N06QDK-E1-AY
מק"ט מוצר של DigiKey
559-NP30N06QDK-E1-AYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
559-NP30N06QDK-E1-AYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
559-NP30N06QDK-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NP30N06QDK-E1-AY
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 30A 8HSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 30A (Tc) 1W (Ta), 59W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-HSON (5×5.4)‎
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
38nC ב-10V
יצרן
Renesas Electronics Corporation
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2250pF ב-25V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הספק - מקס'
1W (Ta), 59W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
2 תעלות N (כפול)
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
30A (Tc)