NP33N06YDG-E1-AY
מק"ט מוצר של DigiKey
NP33N06YDG-E1-AYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NP33N06YDG-E1-AYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NP33N06YDG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NP33N06YDG-E1-AY
תיאור
MOSFET N-CH 60V 33A 8HSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 33A (Tc) 1W (Ta), 97W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-HSON‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NP33N06YDG-E1-AY דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
78 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3900 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1W (Ta), 97W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V