NP60N055KUG-E1-AY זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 4,579
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 240
Infineon Technologies
Infineon Technologies
קיים במלאי: 152
STMicroelectronics
קיים במלאי: 449
תעלת N 55 V 60A (Tc) 1.8W (Ta), 88W (Tc) הרכבה משטחית TO-263
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NP60N055KUG-E1-AY
מק"ט מוצר של DigiKey
NP60N055KUG-E1-AY-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NP60N055KUG-E1-AY
תיאור
MOSFET N-CH 55V 60A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NP60N055KUG-E1-AY דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
92 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5600 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.8W (Ta), 88W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
55 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-263
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V